Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Pani Marta Łabęcka otrzymała nagrodę MPEK-u 2023!

images/stories/2023/konkursmmartalabeckaduza.jpg#joomlaImage://local-images/stories/2023/konkursmmartalabeckaduza.jpg?width=1000&height=700

Nagrodę Mazowieckiego Programu Edukacji Kulturalnej za odkrywanie lokalnej tożsamości i podążanie własną drogą twórczą w reinterpretacji tradycji, otrzymała Marta Łabęcka – pracownik Pracowni Historii Szydłowca. To niezwykłe wyróżnienie jest zasłużoną nagrodą za pasję Pani Marty, zaangażowanie oraz wyjątkowy wkład w odkrywanie lokalnej tożsamości i twórcze reinterpretowanie tradycji. Praca Pani Marty może być inspiracją dla wszystkich, którzy pragną podążać własną drogą artystyczną, odważnie poszukując nowych form wyrazu ugruntowanych w korzeniach kulturowych.

 Mamy nadzieję, że to wyróżnienie nie tylko stanowi uznanie dotychczasowej pracy, ale również będzie dla Pani bodźcem do dalszego rozwoju artystycznego.

 Życzymy Pani kolejnych sukcesów, nowych inspiracji i nieustannej radości z tworzenia. Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować świadectwo Pani wyjątkowego wkładu w rozwój kultury i sztuki.

 Jeszcze raz gratulujemy i życzymy samych sukcesów w dalszych przedsięwzięciach.