Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Karta Mieszkańca

Opublikowano: 16 luty 2023

Karta Mieszkańca Szydłowca to program, dzięki któremu mieszkańcy naszej gminy mogę skorzystać ze zniżek i rabatów oferowanych przez punkty należące do programu. Kartę może wyrobić każdy mieszkaniec Gminy Szydłowiec całkowicie za darmo i "od ręki" w urzędzie miejskim.

Program ma na celu wsparcie lokalnego rynku oraz budowanie tożsamości lokalnej wśród mieszkańców naszego miasta.

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców z powiatu szydłowieckiego, do wzięcia udziału w projekcie. Obecność w programie niesie za sobą reklamę w kanałach prowadzonych przez Urząd Miejski w Szydłowcu. Promocja odbywa się w social mediach, na stronie internetowej oraz w fizycznym wydaniu informatora "Szydłowiec - informacje z miasta i gminy". Istnieje również możliwość współpracy podczas organizowanych przez Gminę Szydłowiec wydarzeń.

Zniżki oferowane przez firmy ustalane są indywidualnie. Może być to konkretna kwota, ale także procent od ceny oferowanych produktów i usług. Wszystko zależy od Państwa.

Masz pytania?

Zadzwoń: 48 617 86 30

Wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WYKAZ PUNKTÓW PARTNERSKICH

KLIKAJĄC W LOGO PARTNERA ZOSTANIESZ PRZENIESIONY NA JEGO STRONĘ

DOKUMENTY DO POBRANIA