Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Wizyta przedstawicieli Oventrop

Drukuj
Opublikowano: 21 marzec 2023

Burmistrz Szydłowca Artur Ludew, po raz kolejny gościł w naszym mieście przedstawicieli Oventrop, zakładu produkcyjnego, który swoją siedzibę w Szydłowcu przy ulicy Leśnej ma prawie od roku.

Na spotkanie z gospodarzem miasta przyjechali właściciele Oventrop, Pan Johannes Rump, zarząd niemieckiej firmy Oventrop - pani Gabi Wilwers, pan Manfred Quirmbach oraz prezes Oventrop Polen Systeme Paweł Karol Jabłoński wraz z Sylwią Rauch, kierownik finansów i HR .

Oventrop to rodzinna firma, na rynku obecna jest od 170 lat. Należy do ścisłej czołówki europejskich producentów armatury, regulatorów i systemów do domowej techniki instalacyjnej. Ich produkty dostępne są w większości krajów na świecie, a armatura oraz urządzenia wytwarzane przez zakład Oventrop w Szydłowcu są eksportowane na cały świat.

 

 

Podczas spotkania właściciele spółki zadeklarowali dalszy rozwój zakładu w Szydłowcu i plany kolejnych inwestycji w Szydłowcu. Zwiedzili nasze miasto, zobaczyli panoramę miasta z wieży widokowej oraz Pracownię Władysława Aleksandra Maleckiego, usytuowaną w ratuszowej wieży. Udali się, także do Pracowni Historii Szydłowca obejrzeć zbiory związane z historią naszego miasta.


{galeria layout="fixed" rows=1 cols=4}2023/wizytaoventrop{/galeria}

Zdjęcia: Katarzyna Majstrak

Tekst: Wydział Informacji i Promocji Urzędu Miejskiego / Adrianna Nowocień