Modernizacja oświetlenia w Zastroniu

images/stories/2023/lampyazastronieduza.jpg#joomlaImage://local-images/stories/2023/lampyazastronieduza.jpg?width=1000&height=700

4 grudnia br. odbył się odbiór zadania pn. "Modernizacja oświetlenia ulicznego w miejscowości Zastronie, gmina Szydłowiec" - poprawa infrastruktury oświetlenia drogowego.

Odbioru dokonała komisja składająca się z pracowników Urzędu Miejskiego w Szydłowcy, przy udziale sołtys sołectwa Zastronie - Wandy Różyckiej oraz wykonawcy, stwierdzając wykonanie prac zgodnie z ustalonym zakresem.

Zadanie polegało na zakupie i wymianie istniejących zamontowanych opraw oświetleniowych, na inteligentne oprawy ledowe w ilości 11 sztuk.

Wykonawcą była firma "Usługowy Zakład Elektroinstalatorski" Lesław Czarnecki.

Całkowita wartość prac wyniosła 13.600,00 zł brutto i została sfinansowana z budżetu gminy Szydłowiec w ramach funduszu sołeckiego sołectwa Zastronie.