Oddaj głos w Budżecie Obywatelskim!

Opublikowano: 14 czerwiec 2023

Ruszyło głosowanie w Budżecie Obywatelskim Gminy Szydłowiec. Od 14 czerwca do 18 lipca mieszkańcy mogą oddawać głosy na jeden z sześciu projektów, które zostały zakwalifikowane do BO na 2024 rok.

Głos można oddać umieszczając kartę w urnie w Urzędzie Miejskim w Szydłowcu (ratusz, parter), w Regionalnym Centrum Biblioteczno Multimedialnym (ul. Kolejowa 9B) oraz u sołtysów. Istnieje również możliwość przesłania wypełnionej, zeskanowanej karty mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypominamy, że jedna osoba może oddać głos tylko na jeden projekt!

Lista projektów:

• Projekt nr 01 - Przygotowanie terenu pod boisko na działce gminnej Nr. 144 w miejscowości Świerczek
  • Projekt nr 02 - Zakup generatora prądu
  • Projekt nr 03 - Urządzenie AED defibrylator
  • Projekt nr 04 - Grill betonowy z wiszącym rusztem nad zalewem
  • Projekt nr 05 - Stół betonowy do gry w piłkarzyki
  • Projekt nr 06 - Zagospodarowanie placu zabaw oraz konserwacja budynku świetlicy wiejskiej w sołectwie Barak, gm. Szydłowiec

Karty dostępne są w punktach, w których odbywa się głosowanie. Wzór karty do głosowania można pobrać klikając w link: KARTA DO GŁOSOWANIA

Łączna pula środków, przeznaczona na realizację zadań w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2024 to 113 563 zł

Zasady głosowania określa uchwała, szczegóły TUTAJ