Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Trwają wakacyjne remonty w placówkach oświatowych

Drukuj
Opublikowano: 10 sierpień 2016

Przerwa wakacyjna to czas przeprowadzania w placówkach oświatowych bieżących remontów, a także drobnych i poważniejszych prac konserwacyjnych, aby 1 września placówki były gotowe na przyjęcie uczniów i podopiecznych.

W Zespole Szkół im. Jana Pawła II wymieniono już 14 w okien w hali sportowej, pomalowano bibliotekę, szatnie i przebieralnie dla uczniów, w dalszej kolejności pomalowana zostanie kuchnia. Malowanie było również w PSP w Wysokiej, tam odświeżono korytarz oraz jadalnię, pokój nauczycielski i gabinet dyrektora.
W Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 wymieniane jest pokrycie dachowe sali gimnastycznej i obróbki blacharskie, a w Przedszkolu Samorządowym "Mali Odkrywcy" w trakcie generalnego remontu są dwie toalety dla dzieci. Wymieniona zostanie glazura, terakota, zostaną zamontowane nowe umywalki, sedesy i brodziki.
W ostatniej dekadzie sierpnia gotowość placówek na przyjęcie uczniów sprawdzi komisja składająca się z radnych, pracowników Urzędu Miejskiego oraz Zespołu Edukacji i Finansów Oświaty.