Piłka w siatce z datą i nazwą turnieju "IX Memoriał Władysława Kramczyka"

Już 5 grudnia w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Szydłowcu odbędzie się IX Memoriał Władysława Kramczyka.

Każdego roku wydarzenie odbywa się w innym mieście regionu radomskiego. W tegorocznych rozgrywkach, w Szydłowcu rywalizować będzie między sobą 10 drużyn.
Swój udział w turnieju potwierdzili: AP SZYDŁOWIEC, SZYDŁOWIANKA, ORZEŁ GIELNIÓW, ORZEŁ WIERZBICA, WARKA, DRUKARZ WARSZAWA, BROŃ RADOM, ORLIK 15 RADOM, AS RADOMIAK, JEDLNIA DZIECIOM.

Memoriał organizowany jest przez Gminę Szydłowiec wspólnie z Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej Delegatura w Radomiu. Partnerami są: Starostwo Powiatowe w Szydłowcu, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Szydłowcu, Akademia Piłkarska Szydłowiec i Szydłowianka Szydłowiec.

Władysław Kramczyk przez blisko 12 lat był prezesem Radomskiego okręgowego Związku Piłki Nożnej. Pochodził z Hrubieszowa, a w młodości odnosił sukcesy w akrobatyce sportowej. Był radnym Rady Miejskiej w Radomiu. Kochał futbol i był znakomitym działaczem, organizatorem, bardzo dobrym człowiekiem. Wielokrotnie odznaczany przez różne instytucje. Honorowy Obywatel Radomia. Zmarł 29 grudnia 2011 roku w wieku 68 lat.

Wydarzenie odbywa się bez udziału publiczności.