Plakat przedstawiający zawodników występujących na gali Tymex Boxing Night 14

Już w najbliższą sobotę, 21 listopada w Szydłowcu odbędzie się gala bokserska TYMEX Boxing Night 14.

Podczas gali zobaczymy 7 pojdedynków pięściarskich. Kibice z Szydłowca zdecydowanie będą skupieni na walce, która otworzy sobotnią galę. Wystąpi w niej bowiem reprezentant SKS KB Viktoria Szydłowiec, Mateusz Rycerski. Dla 31 latka będzie to zawodowy debiut w formule bokserskiej. Jego przeciwnikiem będzie również debiutujący w tej formule Piotr Kuberski. Przypominjmy, że zawodnik szydłowieckiej Viktorii to wielokrotny mistrz Polski w kick boxingu oraz zdobywca zawodowego tytułu mistrza Polski w formule full contact.

 Głównym wydarzeniem gali w Szydłowcu organizowanej przez Tymex Boxing Promotion będzie starcie Międzynarodowego Mistrza Polski kategorii lekkiej Damiana Wrzesińskiego (20-1-2, 6 KO) z Meksykaninem Luisem Angelem Viedasem (26-9-1, 9 KO). Na ring wraca były Międzynarodowy Mistrz Polski w wadze półśredniej Łukasz Maciec (25-3-1, 5 KO), który spotka się z Czechem Markiem Andryskiem (5-0, 4 KO). W innej ciekawej walce były Polski Kadetów Oskar Kapczyński (3-1, 2 KO) zmierzy się z Marcinem Piegonskim (1-0). W boksie zawodowym zadebiutuje Łukasz „Brodacz” Załuska, olsztyński wojownik, który osiągnął półfinał turnieju „Gromda” w boksie na gołe pięści.

Poniżej prezentujemy Państwu zapowiedź pojedynku Rycerski vs Kuberski oraz zaproszenie do oglądania gali od Burmistrza Szydłowca. Transmisja w TVP Sport od godziny 19:15.

Pełna karta walk gali TYMEX Boxing Night 14

Gala Boksu Plakat