Zdjęcie przedstawiające sensei Roberta Wyciszkiewicza w trakcie treningu.

W dniach 26 - 31 stycznia 2022 roku sensei Robert Wyciszkiewicz z UKS Karate Kyokushin „MUSHIN” Szydłowiec, po raz drugi uczestniczył w „WINTER SCHOOL, BLACK BELT” w Kijowie.


Od kilku lat w Dojo Shihan Sergeya Lukyanchikova 6. Dan, vice prezydenta EKO Matsushima i Branch Chiefa Ukrainy, spotyka się kilkunastu instruktorów z różnych ośrodków szkoleniowych pragnących zgłębiać tajniki Karate Kyokushin, jako sztuki walki, a nie dyscypliny sportu. 25 godzin treningowych od 6:30 do 16:00 spędzonych w gronie przyjaciół z Ukrainy, Białorusi i Estonii.


Niezapomniane chwile we wspaniałej atmosferze. Wymiana doświadczeń i wspólne plany na bieżący rok. Mam nadzieję, że w maju spotkamy się na Mistrzostwach Europy, w lipcu na obozie szkoleniowym w Ukrainie i oczywiście podczas XIII Europejskiego Obozu Karate Kyokushin IKO Matsushima w Szydłowcu na przełomie lipca i sierpnia. Serdeczne podziękowania dla Shihan Sergeya Lukyanchikova, człowieka całkowicie oddanego Karate Kyokushin za gościnę i przekazaną wiedzę, OSU!!!pisze sensei Robert Wyciszkiewicz