Siatkarski weekend

Drukuj
Opublikowano: 29 listopad 2021

To był bardzo dobry koniec tygodnia dla Rodzinnej Akademii Sportu. Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec z kolejnymi sukcesami.

Najpierw w sobotę, 27 listopada, młodziczki rozgrywały mecz w Mińsku Mazowieckim. Dziewczęta Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec wygrały 2 mecze z 3 i awansowały do 3 ligi mazowieckiej.

Skład dziewcząt: Ziemniak A., Rycerska , Owczarek, Ziemniak J., Sobczak, Jama, Barczyńska, Biegaj.
Trenerzy: Grzegorz Nowak , Paweł Bloch.

Zaś w niedzielę, 28 listopada, mecz 7 kolejki IV ligi seniorów, w którym zespół Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec zmierzył się na wyjeździe z drużyną z Jedlińska.

„Od samego początku kontrowaliśmy mecz z pkt na pkt nasi zawodnicy podkręcili tempo i wygrywają seta do 22. Druga partia to wyrównana gra obu zespołów jednak końcówka należała do gospodarzy którzy wygrali do 20. Trzeci set był najlepszy w naszym wykonaniu i widać było, że drużyna rozkręca się z każdym kolejnym punktem - wygrywamy do 23. Czwarty set od samego początku pod nasze dyktando i pełna kontrola nad grą wygrywamy do 20; dobra gra zespołowa przy wsparciu głośnej grupy naszych kibiców pozwoliła nam zdobyć cenne trzy punkty. Wielkie podziękowania dla Mariusza Myziaka naszego środkowego który przez kontuzje nie mógł zagrać ale rozkręcił klub kibica głośnym dopingiem - czuliśmy się jak byśmy grali u siebie.” - pisze Rodzinna Akademia Sportu.

SPS Radmot Jedlińsk - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 1:3 (22:25, 25:20, 23:25, 20:25)

RAS6: Budzyński , Obremski, Janek, Mosionek, Soból, Sąpór A., Czerniak (libero) oraz Sąpór P., Bank, Gregorek, Janiszewski, Lis, Bucki, Tyczyński (libero)

Trenerzy: Grzegorz Nowak, Konrad Korzeniowski

Kolejne spotkanie seniorzy zagrają ze Skaryszewem w niedzielę 5 grudnia o godz 17:00. Mecz odbędzie się w Szydłowcu na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II.

Informacja oraz zdjęcia  pochodzą ze Facebook'a Rodzinnej Akademii Sportu Szydlowiec.