Dwa złota i brąz szydłowieckich zawodników karate

Drukuj
dwóch walczących karateków.
Opublikowano: 26 październik 2021

W dniu 23 października br. reprezentacja UKS Karate Kyokushin "MUSHIN" Szydłowiec wzięła udział w VI Międzynarodowym Turnieju YOUNG OYAMA'S CUP w Bydgoszczy.

W turnieju wystartowali: Adam Bednarczyk, Julia Pobideł, Kornel Cegliński, Agata Pobideł, Michał Lewandowski i Kamil Gozdecki. W zawodach startowało 290 sportowców z 28 klubów. Organizatorem imprezy był Bydgoski Klub Karate Kyokushin.

Po ciężkich walkach Adam BEDNARCZYK w otwartej kategorii +55 kg młodzików wywalczył złoty medal (4 walki, dwie zakończone przed regulaminowym czasem, dwie po dodatkowych dogrywkowych rundach).

Julia POBIDEŁ w kategorii -45 kg młodziczek wywalczyła złoty medal (3 stoczone walki, jedna zakończona przed regulaminowym czasem, jedna po uzyskaniu wazari i jedna po dodatkowej dogrywkowej rundzie).

Kamil GOZDECKI w kategorii -50 kg kadetów wywalczył brązowy medal. To duży sukces na pięciu zawodników startujących w kumite.

Kornel Cegliński tym razem starował jedynie w konkurencji kata.