Grafika przedstawia szydłowieckich karateków podczas treningu na powietrzy. Na grafice widnieje napis "VII edycja "Noc w dojo"".

Już za nami VII edycja "24 godziny w Dojo", podczas której podopieczni z organizacji IKO Matsushima Polska spędzili dobę przyswajając tajniki karate pod okiem senseia Roberta Wyciszkiewicza.

Od godziny 17 w piątek, do 17 w sobotę, szydłowieccy karatecy z organizacji IKO Matsushima Polska, pod kierownictwem sensei Roberta Wyciszkiewicza, przez 24 godziny przebywali ze sobą zgłębiając techniki Karate Kyokushin. Ideą tego przedsięwzięcia, które zrodziło się siedem lat temu i weszło na stałe do kalendarza imprez organizacji IKO, było uczczenie kolejnej już 27, rocznicy śmierci twórcy Karate Kyokushin - Sosai Masutatsu Oyama. Treningi, zabawa, rozmowy, integracji grupy to jedynie niektóre elementy, które towarzyszyły wszystkim uczestnikom. W sobotę 25 karateków przystąpiło do egzaminu na kolejne stopnie szkoleniowe Kyu. Cieszy fakt, że co roku nie brakuje chętnych, chcących poświęcić swoje 24 godziny, aby uczestniczyć w tym przedsięwzięciu. Wspaniali młodzi ludzie, pełni zapału i chęci. Dobry moment żeby pobyć ze sobą i odnowić relacje po czasie "odosobnienia". To również przedsmak tego, co wydarzy się za tydzień, mianowicie XV Obóz Kyokushin Karate Matsushima Polska w Murzasichlu k. Zakopanego. Gościem honorowym i głównym instruktorem będzie Shihan Sergey Lukyanchikov - 6 Dan, Wiceprezydent Europejskiej Organizacji Kyokushin Karate IKO Matsushima i Branch Chief Ukrainy. Serdecznie podziękowania składa organizacja IKO Matsushima Polska dla Dyrekcji Zespołu Szkół im. KOP w Szydłowcu, za okazaną pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia.

Mogą Państwo trzymać kciuki i wyczekiwać relacji szydłowieckich karateków.