Skip to main content

Grali o Puchar Burmistrza

Drukuj
Opublikowano: 15 styczeń 2019

W ramach 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szydłowcu w dniu 13 stycznia odbył się Turniej Piłki Halowej o Puchar Burmistrza. Na hali w PSP nr 2 spotkało się siedem drużyn. Zawodnicy wpłacali wpisowe, które zostało przekazane na rzecz WOŚP. Łącznie piłkarze zasilili konto Orkiestry o 490 zł.

Mecze były widowiskowe i jak zawsze, zabawa przednia. Zmagania sędziowali Rafał Kiljanek i Paweł Wieczorek. Najlepszą drużyną Turnieju została „Akukaracza”, drugie miejsca zajął zespół „Czelsi”. Na trzeciej pozycji uplasowała się drużyna „Galacticos” Mirów, a miejsce czwarte zajęła „Wschodnia”.
Uhonorowano również najlepszego zawodnika turnieju, którym został Mateusz Rogoziński z drużyny „Czelsi” oraz najlepszego bramkarza – Bartłomieja Bilskiego z „Galacticos”.
Nagrody zwycięzcom wręczył Gminny Koordynator Sportu Rafał Kiljanek, organizator Turnieju.