Skip to main content

Turniej z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Drukuj
Opublikowano: 10 maj 2018

Dziewięć drużyn, ponad 70 zawodników wzięło udział w X Szydłowieckim Turnieju Piłki Nożnej z okazji 227 rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy. PO zaciętych pojedynkach grupowych do półfinałów awansowały drużyny KAPAFOR, NA MOCY PAKTU, GALACTICOS, KONTRA.

Zacięte spotkania w półfinale dały awans do finału zespołom KAPAFOR oraz GALACTICOS. W meczu o trzecie miejsce KONTRA pokonała NA MOCY PAKTU.
Natomiast w finale zwycięzca został wyłoniony dopiero po rzutach karnych, gdzie lepsi okazali się zawodnicy KAPAFOR. Najlepszym bramkarzem wybrano Patryka Czarnotę z KAPAFOR, najlepszym zawodnikiem turnieju został Patryk DUJKA z GALACTICOS. Nagrody wyróżnionym zawodnikom i drużynom wręczył Burmistrz Artur Ludew. Organizatorem turnieju był Gminny Koordynator Sportu Rafał Kiljanek, turniej sędziował Paweł Wieczorek.