Skip to main content

Akukaracza znów najlepsza w mikołajkowym turnieju!

Drukuj
Opublikowano: 07 grudzień 2017

2 grudnia na hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Szydłowcu odbył się Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Szydłowca. W zawodach uczestniczyło 88 zawodników z  11 drużyn, podzielonych na dwie grupy.

Do półfinałów awans uzyskały drużyny AKUKARACZA, KAPAFOR, NIE WIEM oraz KS JASTRZĄB. W finale spotkały się zespoły  AKUKARACZA  oraz KAPAFOR. W meczu o trzecie miejsce NIE WIEM pokonało KS JASTRZĄB 1;0. Finałowe spotkanie było rewanżem za remis w grupie - po zaciętej rywalizacji zwycięzcą okazała się drużyna AKUKARACZA pokonując rywali 2:1. Najlepszym bramkarzem turnieju został Patryk Czarnota z zespołu KAPAFOR, zaś najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Patryk Czarnota z ekipy AKUKARACZA.