Odbiór prac przy świetlicy wiejskiej w Zdziechowie

Zdjęcie przedstawiające schody przed świetlicą wiejską
Opublikowano: 28 wrzesień 2021

W ubiegłym tygodniu odbył się odbiór prac wykonanych w świetlicy wiejskiej w Zdziechowie w ramach zadania pod nazwą „Zwiększenie funkcjonalności gminnej świetlicy wiejskiej w Zdziechowie, gmina Szydłowiec, poprzez modernizację instalacji elektrycznej wewnątrz budynku oraz remont schodów zewnętrznych do obiektu”.

Kolejny etap pracy wykonany - to dobra informacja, w tym przypadku szczególnie dla mieszkańców sołectwa Zdziechów. Przy budynku świetlicy zdemontowano stare schody wejściowe.  Wykonano fundamenty oraz wymurowano z bloczka betonowego nowe stopnie a także zamontowano balustrady.
Odbioru prac dokonała komisja przy udziale wykonawcy oraz pani sołtys miejscowości Zdziechów - Barbary Rzeźnik.
Koszt tych robót wyniósł 14 000 złotych, w tym 10 000 stanowiło dofinansowanie w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw 2021.
Wykonawcą zlecenia była firma Usługi Remontowo Budowlane „WASIL” Sławomir Wasil.