Odbiór prac remontowych w budynku WTZ- ów

Opublikowano: 04 grudzień 2018

28 listopada odbył się odbiór prac remontowych wykonanych w budynku Warsztatów Terapii Zajęciowej w Szydłowcu.
Inwestycja obejmowała termomodernizację budynku Warsztatów Terapii Zajęciowej w Szydłowcu wraz z montażem odnawialnych źródeł energii.

Pozwoli to na zwiększenie efektywności energetycznej w budynku, a jednocześnie ograniczy emisję szkodliwych gazów i pyłów występujących przy produkcji energii cieplnej.
Zakres wykonanych prac obejmował:
- modernizacja ścian zewnętrznych,
- modernizacja dachu,
- wymiana stolarki drzwiowej i okiennej,
- modernizacja instalacji ciepłej wody użytkowej, c.o.,
- modernizacja oświetlenia.
Zadanie to zostało zrealizowane w ramach projektu pn. „Termomodernizacja budynku Warsztatów Terapii Zajęciowej w Szydłowcu wraz z montażem instalacji odnawialnych źródeł energii”. Wartość inwestycji, ogółem wynosi 574 496,04 zł. Zadanie jest dofinansowane w kwocie 456 036,83 zł w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego działanie 4.2 Efektywność energetyczna, typ projektów – Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej . Nabór wniosków na projekty wskazane w Planie inwestycyjnym dla subregionów objętych OSI problemowymi.

{phocagallery view=category|categoryid=1592|limitstart=0|limitcount=0}