Odbiór drogi w miejscowości Rybianka

images/stories/2023/rybiankaduza.jpg#joomlaImage://local-images/stories/2023/rybiankaduza.jpg?width=1000&height=700

13 grudnia br. odbył się odbiór zadania pn. "Poprawa infrastruktury drogowej poprzez remont drogi gminnej w miejscowości Rybianka Gmina Szydłowiec".

Odbioru końcowego dokonała komisja składająca się w pracowników Urzędu Miejskiego w Szydłowcu przy udziale Macieja Stefańskiego - inspektora nadzoru inwestycyjnego, Wiolety Turek - radnej Rady Miejskiej w Szydłowcu oraz Karola Cieśli - wykonawcy.

Zakres prac obejmował roboty przygotowawcze, rozbiórkowe, ziemne, konstrukcji jezdni nawierzchni oraz roboty wykończeniowe.

Koszt realizac etapu, który obejmował przebudowę drogi w miejscowości Rybianka na odcinku blisko 150 metrów to 183.340,41 zł.

Zadanie pn. "Przebudowa dróg w miejscowości Zastronie, Wola Korzeniowa, Barak, Marywil oraz Remont dróg w miejscowości Rybianka, Sadek Polanki w Gminie Szydłowiec" na Część 1 tj. Poprawa infrastruktury drogowej poprzez remont drogi gminnej w miejscowości Rybianka gmina Szydłowiec", dofinansowane w ramach Instrumentu Wsparcia Zadań Ważnych dla Równomiernego Rozwoju Województwa Mazowieckiego z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego.