Kolejna umowa podpisana, tym razem na remont drogi gminnej w miejscowości Marywil

images/stories/2023/umowa26duza.jpg#joomlaImage://local-images/stories/2023/umowa26duza.jpg?width=1000&height=700
26 września została podpisana umowa z wykonawcą - Przedsiębiorstwem Usługowo-Produkcyjno-Handlowym 𝐆𝐑𝐄𝐒 s.c. na realizację zadania pn. „𝐏𝐫𝐳𝐞𝐛𝐮𝐝𝐨𝐰𝐚 𝐝𝐫𝐨𝐠𝐢 𝐠𝐦𝐢𝐧𝐧𝐞𝐣 𝐰 𝐦𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐨𝐰𝐨ś𝐜𝐢 𝐌𝐚𝐫𝐲𝐰𝐢𝐥, 𝐠𝐦𝐢𝐧𝐚 𝐒𝐳𝐲𝐝ł𝐨𝐰𝐢𝐞𝐜 - 𝐩𝐨𝐩𝐫𝐚𝐰𝐚 𝐢𝐧𝐟𝐫𝐚𝐬𝐭𝐫𝐮𝐤𝐭𝐮𝐫𝐲 𝐝𝐫𝐨𝐠𝐨𝐰𝐞𝐣”.
Jest to część 3 zamówienia publicznego pn. „Remont drogi w miejscowości Rybianka, Sadek Polanki oraz przebudowa drogi gminnej w miejscowości Marywil w ramach zadania pn. „Przebudowa dróg w miejscowości Zastronie, Wola Korzeniowa, Barak, Marywil oraz Remont dróg w miejscowości Rybianka, Sadek Polanki w Gminie Szydłowiec”.
Wartość robót budowlanych wyniesie 418.975,45 zł brutto.