Ułatwienia dostępu

Kolejny sukces zawodników z UKS KK „MUSHIN” Szydłowiec

Drukuj
Zdjęcie przedstawia zawodników z UKS KK „MUSHIN” Szydłowiec z pucharami za zdobyte miejsca. Obok nich stoi trener, sensei Robert Wyciszkiewicz.
Opublikowano: 11 maj 2022

W dniu 7 maja br. w Józefowie odbył się XXIII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa. Do walki stanęło 470 zawodników z 40 klubów karate z Polski, Łotwy, Węgier i Ukrainy.

UKS KK „MUSHIN” Szydłowiec reprezentowali: Adam Bednarczyk, Kornel Cegliński, Julia Pobideł, Agata Pobideł, Michał Lewandowski i Kacper Figarski. Turniej we wszystkich kategoriach rozegrany został wg pełnych przepisów kyokushin tj. stosowanie wszystkich dozwolonych technik ręcznych i nożnych z pełną siłą uderzeń i kopnięć. Mimo dużej różnicy wag, ponieważ niektóre kategorie były połączone, kilku twardych i wyczerpujących pojedynków nasi zawodnicy wywalczyli 3 medale:

Agata POBIDEŁ złoto, Adam BEDNARCZYK srebro i Julia POBIDEŁ brąz.

Składamy ogromne gratulacje zawodnikom oraz trenerowi!