Ułatwienia dostępu

XV Mistrzostwa Sadku w tenisie stołowym

Drukuj
Opublikowano: 13 luty 2019

29 stycznia 2019r. odbyły się kolejne, już piętnaste Otwarte Mistrzostwa Sadku w tenisie stołowym. Do turnieju zgłosiło się 22 zawodników – 12 w kategorii mężczyzn i 10 w kategorii kobiet. Tytuły mistrzowskie zdobyli Karolina Żak, która obroniła tytuł z ubiegłego roku oraz Jakub Czarnota.

Kolejne miejsca na podium po zaciętej walce w kategorii kobiet zdobyły: Klaudia Dróżdż, Kamila Sadza (uczennica kl. 8 PSP Sadek) i Paula Stąpór (uczennica kl. 8 PSP Sadek). Wśród mężczyzn kolejne miejsca zajęli: Przemysław Banaczek, Cezary Szczepański oraz Radosław Kraska. Wszystkim gratulujemy! Zawody zostały zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy ,,Olimpia” działający przy PSP im. Janusza Kusocińskiego w Sadku przy wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szydłowcu.