Zakończenie roku szkolnego, Danuta Gnat wygłasza przemowę. W tle sztandar szkoły i napis "Żegnaj * klaso"

Dzisiaj w szkołach odbyły się uroczyste zakończenia roku szkolnego 2020/2021. Dla wszystkich uczniów, jest to czas upragnionych wakacji. Ten rok szkolny, był dla wszystkich, a w szczególności dla uczniów, ciężki i specyficzny, bo przez pandemię nauka przeniosła się na ekrany komputerów. Miejmy nadzieję, ze we wrześniu dzwonek usłyszymy na szkolnych korytarzach.

Na uroczystościach obecni byli księża oraz przedstawiciele samorządu gminnego.

25 czerwca nie jest wyłącznie dniem zakończenia roku szkolnego, ale także pożegnaniem się z Panią Danutą Gnat, wieloletnią dyrektorką Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana II Sobieskiego w Szydłowcu, która odchodzi na emeryturę. Pani Gnat pożegnała się z uczniami i nauczycielami, oraz podziękowała obecnemu Burmistrzowi Arturowi Ludwowi i Zastępcy Burmistrza Anecie Furmańskiej, za dobrą współprace, dzięki której szkoła mogła się rozwijać. Krótką przemowę w stronę Pani Dyrektor wygłosił ksiądz dziekan Marek Kucharski, a wyrazy wdzięczności i podziękowania za lata pracy Pani Danuty Gnat złożyli Burmistrz Szydłowca i Zastępca Burmistrza.

Wam drodzy uczniowie życzmy, by te wakacje były ciepłe, kolorowe i przede wszystkich bezpieczne, a odpoczynek, którego zażyjecie, nastroił Was na wrzesień.