Fundacja Radomskie zaprasza na spotkanie sieciujące.

Zaproszenie skierowane do przedstawicieli organizacji pozarządowych, podmiotów ekonomii społecznej i jednostek samorządu terytorialnego z terenu Powiatu Szydłowieckiego na spotkanie sieciujące w ramach projektu pn. „Radomskie PES! YES!” realizowanego z Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny.

Spotkanie odbędzie się 20 czerwca 2022 roku o godzinie 17 w Szydłowcu w Hotelu pod Dębem przy ulicy Rynek Wielki 5.

Jeśli działasz na rzecz środowiska lokalnego to spotkanie jest dla Ciebie, przyjdź, zobacz, poznaj innych.

Spotkanie ma na celu stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń, wiedzy, nawiązywania współpracy, jak również wypracowywania wspólnych stanowisk, czy też diagnozowania aktualnych potrzeb społecznych.

 

Celem projektu jest rozwój społeczeństwa obywatelskiego, który planujemy realizować poprzez wzmocnienie współpracy między Podmiotami Ekonomii Społecznej (PES) a Jednostkami Samorządu Terytorialnego. Projekt jest realizowany na terenie subregionu radomskiego tj. miasto Radom, powiaty: radomski, szydłowiecki, kozienicki, przysuski, białobrzeski, lipski, zwoleński.

Na potwierdzenie swojej obecności czekamy do 18 czerwca pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po więcej informacji zapraszamy na naszego fanpage'a na Facebook'u: Radomskie PES? YES

 

Prowadząca spotkanie:

Monika Makowiecka - Trenerka, mentorka i ekspertka w zakresie animacji społecznej I organizowania społeczności lokalnej. Szkoli i wspiera w działaniu pracowników ośrodków pomocy społecznej, centrów usług społecznych, przedstawicieli samorządu i organizacji społecznych. Sieciuje organizacje społeczne, pomaga w planowaniu strategii rozwoju i pozyskiwaniu grantów. Członkini Zarządu Stowarzyszenia Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL. Ekspertka i współtwórczyni Instytutu Rozwoju Profesji i Usług Społecznych. Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie w Białymstoku, studiów podyplomowych: zarządzanie gospodarką społeczną na Uniwersytecie Warszawskim oraz kierowanie procesami edukacyjnymi w obszarze rewitalizacji, przedsiębiorczości i samorządności lokalnej w Wyższej Szkole Pedagogicznej im.J.Korczaka. Prywatnie żona i mama nastolatka, podróżuje i rozwija ogrodnicze pasje w stylu rustykalnym.

Projekt realizują: