Boisko przy PSP w Sadku

Opublikowano: 06 grudzień 2016

5 grudnia 2016r. odbył się odbiór końcowy prac wykonanych w ramach zadania „Budowa boiska przy PSP w Sadku”. Nowe boisko jest z nawierzchnią asfaltową o wymiarach 15x25m. Roboty wykonywała firma „As” Sp. z o.o. z Radomia. Inwestycja ta kosztowała 39 784,35zł brutto i została sfinansowana z budżetu gminy.

Komisja w składzie: przewodniczący Edward Pawlik – Urząd Miejski w Szydłowcu oraz członkowie Tadeusz Rut - radny Rady Miejskiej w Szydłowcu i Mirosław Sasal- Urząd Miejski w Szydłowcu, przy udziale Jerzego Fereta – inspektora nadzoru i Grzegorza Środy – przedstawiciela „As” Spółki, po zbadaniu zakresu realizacji zadania, stwierdziła, że prace zostały wykonane zgodnie z dokumentacją i dobrze pod względem technicznym.
Zanim uczniowie będą korzystać z nowego boiska zostaną na nim namalowane linie oraz zamontowane tablice z koszami do koszykówki i słupki do mocowania siatki.
Wkrótce przy PSP w Sadku powstanie również boisko do piłki plażowej. Zadanie to jest obecnie w trakcie realizacji, prace te są finansowane ze środków gminy Szydłowiec w ramach budżetu obywatelskiego 2016.