Zgłoś projekt do 16 maja!

Zgłoś swój projekt! Łącznie 100 000 zł do wydania! Budżet Obywatelski Szydłowca.
Opublikowano: 06 maj 2022

Trwa nabór wniosków projektowych w Budżecie Obywatelskim Gminy Szydłowiec. Mieszkańcy mogą zgłaszać swoje pomysły i zdecydować na co zostanie przeznaczone blisko 100 000 zł!

W tegorocznej edycji do głosowania dopuszczone zostaną zarówno projekty twarde (polegające między innymi na poprawie infrastruktury gminnej poprzez remont, modernizację, adaptację, przebudowę, budowę nowego obiektu lub zakup wyposażenia) oraz projekty miękkie (polegające między innymi na realizacji działań i wydarzeń sportowych, rekreacyjnych, ekologicznych, prozdrowotnych, kulturalnych, edukacyjnych lub dotyczących integracji społecznej).

Projekty można zgłaszać do 16 maja, a głosowanie mieszkańców potrwa od 14 czerwca do 18 lipca. Niezbędne informacje oraz formularze znajdziesz w artykule Rusza kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego Szydłowca!

Zgłoś swój projekt i podobnie jak Paulina, Irena i Konrad zmieniaj otaczającą Cię rzeczywistość!

plakatwtekst.jpg