Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca
XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Niedziela, 13. Styczeń 2019, 10:00
Odsłon : 633

Już 13 stycznia 2019r. 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ♥ 150 wolontariuszy pojawi się na ulicach powiatu szydłowieckiego i będzie zbierało fundusze do orkiestrowych puszek. Kwesta będzie odbywała się w godzinach 8.00 - 19.00

O godzinie 9.00 miłośników piłki halowej, sztab WOŚP zaprasza na tradycyjny już turniej do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Szydłowcu.

Od godziny 9.30 do 10.30 trwać będą zapisy do Szydłowieckiego Biegu WOŚP i Marszu Nordic Walking. Około godziny 10.45 zaplanowana jest rozgrzewka, natomiast o godzinie 11.00 zaplanowany jest start!

Po powrocie biegaczy i marszowiczów, o godzinie 12.00 będzie "Orkiestrowe Morsowanie", czyli zimowe wejście do szydłowieckiego zalewu grup morsów EKIPA Lodowcowa Chlewiska, Mrozoodporni Jastrząb i wszystkich chętnych.

O godzienie 15 w lokalu Lodownia odbędzie się  tradycyjna zabawa karnawałowa dla najmłodszych ♥

O godzinie 17.00 rozpocznie się koncert finałowy w Szydłowieckim Centrum Kultury - Zamek, podczas którego muzycznie zaprezentują się: zespół GRAM - OFF - ON, Zuza Gadowska i zespół Grafit Cover Band ♥ Podczas koncertu nie zabraknie aukcji i licytacji orkiestrowych gadżetów (kubki, koszulki itp.), a także fantów ofiarowanych na rzecz WOŚP ( w tym roku m.in koszulka z autografem Roberta Lewandowskiego czy pobyt w Manor House).

Po koncercie i licytacjach, jak co roku "ŚWIATEŁKO DO NIEBA".