Daniel

Pytanie:

Witam serdecznie Panie burmistrzu sprawa z która sie zwracam do Pana dotyczy placu zabaw dla dzieci który znajduje sie miedzy blokami przy ulicy kolejowej. Plac zabaw ten nie spełnia ani wymogów bezpieczeństwa ani wymogów sanitarnych. Piaskownica jak i sam płac zabaw powinien być ogrodzony. Sam widok odstrasza bo ten płac zabaw został zbudowany w latach 90. Bieganie babcia z dziećmi na płac zabaw koło zamku bądź na place szkolne to nie jest łatwe zadanie. Pytam wiec czy naprawdę tego miasta nie stać na to mając producenta na terenie Szydłowca żeby zrobic normalny plac zabaw???

Odpowiedź

Jerzy (10.07.2015)

Pytanie:

W niedzielę 5 lipca zauważyłem wylewanie dużych ilości wody przed Ratuszem. W związku z tym mam pytania do pana Burmistrza:

  1. Jaki był tego cel?
  2. Kto za to zapłaci? (przecież jest to narażanie spółki na straty)
  3. Czy w związku z tym odbije się to na podwyżkach cen wody dla mieszkańców?

Odpowiedź

Bożenna (08.05.2015)

Pytanie:

Szanowny Panie Burmistrzu! Czy często ogląda Pan oficjalna strone internetową naszej Gminy? Czy jest ona, według Pana, atrakcyjna i należycie promuje nasze Miasto i Gminę? Sądzę, że podzieli Pan mój pogląd, że jest ona mało atrakcyjna, wręcz nudna. Proszę zobaczyć jak wygladaja strony internetowe innych miejscowości. Proponują coś zmienić. Pozdrawiam.

Odpowiedź

Karina (20.04.2015)

Pytanie:

Drogi Panie Burmistrzu,

Mam dopiero 10 lat. Uwielbiam grać w piłkę nożną, z tego co wiem Pan Burmistrz też lubi piłkę nożną. Nie gram zbyt dobrze, ale chciałabym się poprawić. Chciałabym, żeby powstał klub piłkarski dziewczyn rocznik: 2002- 2005. Taki jak Akademia Piłkarska Szydłowiec, tylko dla dziewczyn.

Karina.

Odpowiedź

emigrant (01.03.2015)

Pytanie:

Witam,Panie Burmistrzu.Znam Pana jeszcze z czasów szkoły podstawowej,bylismy niemalze rówiesnikami-był Pan osoba dynamiczną i o duzej charyzmie,czy nadal tak jest?to pokaze czas.Moje pytanie to?Co planuje Pan i panu podwładni w sprawie terenow przemysłowych przy obwodnicy?Do tej pory tam nic nie powstało i z taka oferta mista szybko nie powstanie.Proszę popatrzec na przykłady parkow przemysłowych miast np.Goleniow zachodniopomorskiem.ok 12 lat pracy tejze gminy i az dech zapiera w piersich.Prosze uczys sie z przykładow,chyba ze ma Pan autorski program ktory pozwoli mi wsztrzymac oddech...powodzenia...

Odpowiedź