Paweł (27.01.2015)

Pytanie:

Witam Panie Burmistrzu

Biorąc pod uwagę, iż pomysłodawcą wydarzenia pn. „Konkurs Fotograficzny im. Zofii Jarzyńskiej” był Pana kontrkandydat w ubiegłorocznych wyborach samorządowych Andrzej Jarzyński, a konkurs odbywał się przy współudziale wiadomego Panu sklepu fotograficznego vis a vis ratusza – mam pytanie.

Czy konkurs cieszący się sporym zainteresowaniem, a także będący doskonałym sprawdzianem dla fotografów amatorów szydłowieckich, będzie miał swoje kolejne edycje w takiej formie jak dotychczas?

Życząc trafnych decyzji i kreatywnych pomysłów - serdecznie pozdrawiam!

Odpowiedź

Piotr (03.01.2015)

Pytanie:

Witam, Chciałbym spytać czy jest szansa by na tegorocznych Dniach Miasta wystąpił zespol Ira? Jest to zespol pochodzący z naszych stron a nigdy nie zagral tu koncertu mimo dużego zainteresowania.Co roku sa ściągane mniej znane zespoly za wieksze pieniadze a Ira przyciągnęła by mase ludzi i dala duzo promocje miastu. Pozdrawiam

Odpowiedź

Janusz (03.01.2015)

Pytanie:

Szydłowiec na 3 miejscu, co jest równoznaczne z 50 000 zł nas na promocję naszego miasta w necie. Czy jest już jakiś zamysł (mam nadzieję, że były Burmistrz nie olał tematu i nagroda nie przepadła)

Odpowiedź

Pytanie:

Podzamcze i Dworska:

Panie Burmistrzu a co z osiedlem Podzamcze i ulica dworska czy za Pana kadencji doczekamy sie czegokolwiek? czy kolejne 4 lata mamy brodzic w blocie i ciemnosci?

Odpowiedź

Katarzyna (04.01.2015)

Pytanie:

Witam serdecznie. Moje pytanie dotyczy boiska wielofunkcyjnego czy orlika przy szkole w Sadku. Jesteśmy prawdopodobnie jedyną szkołą w gminie, gdzie dzieci nie mogą korzystać z boiska. Czy w budżecie gminy jesteśmy uwzględnieni co do budowy takich obiektów. Pozwoliłoby to na większy rozwój naszych dzieci, a młodzież starsza miałaby jakieś inne zajęcia oprócz stania na przystankach i picia piwa. Pozdrawiam i życzę sukcesów w pracy.

 

Odpowiedź