Mateusz (18.02.2015)

Pytanie:

Witam!

Jaki był powód zwolnienia pani Anny Łękawskiej ze stanowiska dyrektora Zespołu Szkół w Majdowie? Czy jest już wyznaczony nowy dyrektor, czy odbędzie się konkurs na to stanowisko?

Odpowiedź

Paula (10.02.2015)

Pytanie:

Witam. Chciałabym zapytać, czy byłaby szansa zaproszenia na święto naszego miasta Donatana i Cleo :). Jestem pewna, że przyciągnęło by to także wielu ludzi z całej okolicy. Pomysł z zespołem Ira też jest świetny więc można by połączyć te dwa gatunki muzyki i zaprosić obie gwiazdy, bo co roku były dwie :) pozdrawiam serdecznie i proszę o odpowiedź :)

Odpowiedź

Patrycja (09.02.2015)

Pytanie:

Panie Burmistrzu chciałabym się dowiedzieć czy mieszkańcy Sadku Komorniki doczekają się w końcu dawno im obiecanej drogi? Chodzimy w błocie a z powodu fatalnego stanu nawierzchni nasze samochody często się psują podczas gdy w innych częściach naszej miejscowości powstają nowe chodniki.

Odpowiedź

Jerzy

Pytanie:

Panie Burmistrzu jakie są plany, działania, harmonogram prac w kwestii szydłowieckiego zalewu?

Kiedy będzie wizytówką miasta – tak jak zapowiadał Pan w spocie wyborczym.

Odpowiedź

Jerzy (25.01.2015)

Pytanie:

Istne lodowisko na ulicach. Niedopuszczalna sytuacja. Przecież Gospodarzem miasta jest się cały czas, a nie tylko od 7.30 do 15.30. Opieka nad miastem nie powinna się kończyć się w piątek o 15.30. Za kadencji byłego Burmistrza takiej sytuacji na drogach nie było. Dlaczego ulice miasta nie są posypane piaskiem?

z poważaniem
Jerzy

Odpowiedź