Właśnie wystartowała druga edycja projektu „Zaczarowany tornister” prowadzonego przez Fundację STREFA JP2 w Szydłowcu.

- Ponownie chcemy bowiem wspólnie z Wami wesprzeć proces kształcenia młodego pokolenia z terenu powiatu szydłowieckiego. Miniona edycja była dla nas dużym zaskoczeniem. Rok temu bowiem udało nam się dzięki Waszej pomocy, przygotować ponad 100 wyprawek dla dzieci i młodzieży! Radość i łzy wzruszenia na twarzach tych najmłodszych jak i ich rodziców nie do opisania! Dlatego też postanowiliśmy kontynuować nasz projekt. Zapraszamy Was do tworzenia go razem z nami – mówi Przemysław Duda prezes Fundacji STREFA JP2.

- Możecie pomóc w zbiórce w marketach, ale także w tworzeniu nowych ambasad, czyli miejsc w których ludzie mogą składać przybory. W tym roku możecie także zachęcać do zgłoszeń tych najbardziej potrzebujących. Nie chcemy bowiem przyznawać wyprawek w pośpiechu i bez zastanowienia, ale przy Waszej pomocy mądrze przyznać je tym, którzy pragną się kształcić i rozwijać swoje pasje – dodaje Prezes.

- Czekamy zwłaszcza na dzieci i młodzież, których będziemy mogli obdarować wyprawkami. Wystarczy bowiem wejść na stronę projektu i wypełnić formularz, a następnie wydrukować go i wraz z załącznikami dostarczyć do naszej Fundacji. Na zainteresowanych czekamy w każdy wtorek i czwartek w godz. 12.00-16.00 Na miejscu pomożemy również w wypełnieniu formularza i odpowiemy na pytania. Zatem do dzieła. Wspólnie stwórzmy historię drugiej edycji projektu – zachęca Przemysław Duda.

tornister plakat