Skip to main content

Puchary dla karateków

Drukuj
Opublikowano: 20 styczeń 2016

9.01.2016 r. w Starachowicach odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin "BUSHIDO - CUP", w którym udział wzięło 270 zawodników z całej Polski. Na turnieju nie zabrakło również reprezentacji SKKK MUSHIN - Szydłowieckiego Klubu Karate Kyokushin MUSHIN. Trenerzy z Szydłowca wystawili 17 zawodników. Aż ośmiu z nich stanęło na podium.

Czterech młodych karateków zajęło drugie miejsce w swoich kategoriach, byli to: Kacper Banaszczyk, Dominika Banaszczyk, Kacper Janka i Krzysztof Winecki. Trzecie miejsce zajęli: Adrian Winecki, Adam Bąk, Aleksander Jastrzębski i Piotr Pysiak.

Warto podkreślić, iż w niektórych kategoriach wagowych i wiekowych zgłoszonych było nawet po 40 zawodników i aby stanąć na podium młodzi karatecy musieli zwyciężyć kilka walk. Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników.