Skip to main content

Kolejne sukcesy młodych karateków

Drukuj
Opublikowano: 08 czerwiec 2015

Sukcesy karateKolejny sukcesy młodych karateków z Szydłowca - zawodnicy z SKKK MUSHIN - Szydłowieckiego Klubu Karate Kyokushin MUSHIN zdobyli 6 medali.

31.05.2015 r. w Sandomierzu podczas Ogólnopolskiego Turnieju Karate dzieci i młodzieży, szydłowieccy mali wojownicy zdobyli kolejne medale: 2 złote, 3 srebrne i 1 brązowy.

W turnieju ogółem brało udział ponad 200 zawodników. Szydłowiec reprezentowali: Adrian Winecki, Adam Bąk, Mikołaj Bąk, Wojciech Dobrzański, Dawid Ostrowski, Piotr Wiśnios, Dominika Banaszczyk, Mateusz Kołacz, Kacper Banaszczyk, Krzysztof Klink, Kacper Janka, Bartłomiej Rycerski, Krzysztof Winecki oraz Aleksander Jastrzębski. Gratulacje dla wszystkich wojowników!

Nasi medaliści to: Dominika Banaszczyk - 1 miejsce w kumite (walka) i 2 miejsce w kata (układ technik), Mikołaj Bąk - 1 miejsce w kumie, Kacper Banaszczyk - 2 miejsce w kumie, Adam Bąk - 2 miejsce w kumie, Dawid Ostrowski - 3 miejsce w kumite (walka). Do bardzo ciekawej i raczej nie często spotykanej sytuacji doszło podczas turnieju. Dwóch naszych zawodników , braci bliźniaków Mikołaj i Adaś Bąk pokonali wszystkich swoich zawodników w kategorii i razem doszli do finału . Musieli stoczyć walkę o pierwsze miejsce pomiędzy sobą. Bratobójczą walkę zwyciężył Mikołaj i to dla niego przypadło miejsce na najwyższym podium. Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich naszych zawodników.