Skip to main content

Trzeci Turniej II Zimowego Grand Prix w Tenisie Stołowym

Drukuj
Opublikowano: 18. April 2013

Tenis13 kwietnia 2013 roku, na hali sportowej przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II, spotkało się kilkudziesięciu miłośników tenisa stołowego, którzy biorą udział w II Zimowym Grand Prix Szydłowca w Tenisie Stołowym. Zawody rozgrywane są w kategorii open. Był to już trzeci turniej z cyklu czterech. Do generalnej klasyfikacji uwzględniane będą wyniki z trzech najlepszych turniejów każdego zawodnika.

Podczas sobotnich rozgrywek zawodnicy zostali podzieleni na IV grupy, po 4 zawodników w każdej z nich. Z grup do dalszych gier, czyli finału A awansowało po dwóch zawodników, pozostali grali w finale B.

Do półfinału zakwalifikował się Arkadiusz Radek, który pokonał Grzegorza Majewskiego wynikiem 3:1, natomiast Gąciarski Mateusz zwyciężył z Tomkiem Ruzikiem 3:2.

W finale zwycięstwo i I miejsce w 3 turnieju w II Zimowym Grand Prix w Tenisie Stołowym Szydłowca zajął Arkadiusz Radek z STS Szydłowiec pokonując Gąciarskiego Mateusza w setach 3:0.Tym samym na II miejscu uplasował się Mateusz Gąciarski również z STS Szydłowiec. W meczu o III miejsce Grzegorz Majewski zwyciężył po zaciętej walce 3:2 z Tomaszem Ruzikiem z STS Szydłowiec. Poniżej klasyfikacja generalna turnieju.

Zapraszamy na czwarty, ostatni już turniej tenisa stołowego z cyklu II Zimowego Grand Prix, który odbędzie się 28.04.2013r. na hali sportowej przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II.